Služby

Bezpečnosť a rýchlosť

Bezpečnosť a rýchlosť

Bezpečnosť internetových stránok na systéme WordPress je kľúčovým faktorom pre ochranu vašich dát, návštevníkov a online reputácie.

Bezpečná web stránka je samozrejmosťou

Kroky, ktoré môžete podniknúť na zvýšenie bezpečnosti vašej stránky:

1. Aktualizujte systém WordPress, témy a pluginy. Často sa cez aktualizácie odstránia zraniteľnosti, ktoré by mohli byť zneužité.

2. Zabezpečte sa pred útokmi tým, že budete používať dlhé a komplexné heslá, ideálne aj správcu hesiel.

3. Nastavte obmedzenie počtu pokusov o prihlásenie.

4. Inštalácia firewallu, napríklad Wordfence alebo Sucuri, môže výrazne zvýšiť bezpečnosť vašej stránky tým, že blokuje útoky a monitoruje neobvyklé aktivity.

5. Pravidelné zálohovanie vášho webu je nevyhnutné. V prípade útoku alebo problému môžete obnoviť svoju stránku na predchádzajúci stav.

6. Aktivujte SSL certifikát na svojej stránke, aby sa zabezpečil šifrovaný prenos dát medzi Vašim serverom a návštevníkmi.

7. Pravidelne kontrolujte svoje záznamy o prístupe a správaní sa na vašom webe. Ak zaznamenáte nezvyčajné aktivity, mali by ste na ne reagovať.

8. Použitie bezpečnostných pluginov, ako je napríklad iThemes Security alebo Wordfence, môže pomôcť chrániť váš web pred rôznymi hrozbami.

9. Pravidelný bezpečnostný audit vášho webu môže odhaliť potenciálne zraniteľnosti a problémy s bezpečnosťou.

Čo o nás povedali klienti

  • „Diversity Group je spoľahlivá firma, ktorú vrelo odporúčam každému, kto potrebuje kvalitnú webovú stránku. Sú veľmi kreatívni a cenovo dostupní. Pre moju reštauráciu vytvorili úžasnú webovú stránku, ktorá je viac atraktívna pre zákazníkov.“

    Peter Trévai

  • „Hľadala som programátora, ktorý mi vytvorí web stránku pre môj internetový obchod. Našla som Diversity Group a som veľmi rada, že som sa rozhodla pre spoluprácu. Bola úžasná od začiatku do konca. Počúvali moje požiadavky, ponúkli návrhy a dodali úžasný eshop, ktorý prekonal moje očakávania.“

    Veronika R.