Služby

Tvorba eshopov a web stránok

Tvorba eshopov a web stránok

Na vytváranie eshopov a webových stránok používame najčastejšie WordPress, ktorý je jednou z najpopulárnejších platforiem na svete. Táto open-source platforma získala obrovskú popularitu vďaka svojej jednoduchosti a prispôsobiteľnosti.

Ukážka z prípravy kódu pre webstránku

Ako postupujeme pri vytváraní webovej stránky vo WordPresse:

1. Výber domény a hostingového poskytovateľa: Prvým krokom je výber vhodnej domény, čo je internetová adresa, pod ktorou bude vaša stránka dostupná. Následne budete potrebovať hostingové služby, kde budete mať uložený obsah svojej stránky.

2. Inštalácia WordPressu: Po inštalácii budete mať prístup k administračnému rozhraniu WordPressu, cez ktoré budete môcť aj do budúcna spravovať obsah svojej stránky.

3. Výber a prispôsobenie témy (šablóny): Spoločne vybrieme tému, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a štýlu, a prispôsobíme ju podľa vašich predstáv.

4. Pridávanie obsahu: Na základe vami zadefinovaného obsahu webovej stránky, postupne začneme stránku napĺňať. WordPress ponúka jednoduchý editor pre pridávanie článkov, obrázkov, videí a iných typov obsahu.

5. Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO): Ak chcete, aby vaša webová stránka bola nájdená vo vyhľadávačoch, je potrebné sa povenovať jej optimalizácii pre vyhľadávače. To zahŕňa použitie vhodných kľúčových slov (ktoré si spoločne vydefinujeme), optimalizáciu obrázkov a zlepšenie rýchlosti načítania stránky.

6. Zabezpečenie: Dôležité je aj zabezpečiť vašu webovú stránku pred nežiadúcimi útokmi a hackermi. WordPress ponúka rôzne bezpečnostné pluginy a postupy na zvýšenie ochrany vašej stránky.

7. Aktualizácie a údržba: Dôležité je pravidelne aktualizovať WordPress a jeho pluginy, aby ste mali prístup k najnovším funkcionalitám a zabezpečení a zároveň aby vaša stránka správne fungovala.

Radi vám poskytneme aj službu starostlivosti o vašu stránku.

Čo o nás povedali klienti

  • „Diversity Group je spoľahlivá firma, ktorú vrelo odporúčam každému, kto potrebuje kvalitnú webovú stránku. Sú veľmi kreatívni a cenovo dostupní. Pre moju reštauráciu vytvorili úžasnú webovú stránku, ktorá je viac atraktívna pre zákazníkov.“

    Peter Trévai

  • „Hľadala som programátora, ktorý mi vytvorí web stránku pre môj internetový obchod. Našla som Diversity Group a som veľmi rada, že som sa rozhodla pre spoluprácu. Bola úžasná od začiatku do konca. Počúvali moje požiadavky, ponúkli návrhy a dodali úžasný eshop, ktorý prekonal moje očakávania.“

    Veronika R.