Služby

Optimalizácia web stránok

Optimalizácia web stránok

Optimalizácia je dôležitý krok pre zabezpečenie rýchlejšieho načítania stránky, lepšiu pozíciu vo vyhľadávačoch a celkovo lepšiu užívateľskú skúsenosť.  9 kľúčových krokov, ktorými sa riadime.

1. Rýchla a spoľahlivá hostingová služba: Kvalitný hosting je základom rýchlej webstránky.

2. Optimalizácia obrázkov: Používajte komprimované obrázky vo formáte, ktorý je vhodný pre web.

3. Rýchle témy a pluginy: Vyberte si jednoduchú a dobre naprogramovanú tému a minimalizujte používanie pluginov.

4. Použite plugin na cachovanie, ako napríklad „W3 Total Cache“ alebo „WP Super Cache“. Cachovanie ukladá kópiu stránky a umožňuje rýchlejšie načítanie pre opakovaných návštevníkov.

5. Minifikácia kódu CSS a JavaScript: Pluginy ako „Autoptimize“ vám umožnia skompilovať a minifikovať kód CSS a JavaScript pre rýchlejšie načítanie.

6. Optimalizácia databázy: Pravidelne čistite nepotrebné dáta a tabuľky v databáze.

7. Aktualizácia WordPress, tém a pluginov.

8. Optimalizácia mobilnej verzie.

9. SEO optimalizácia pre vyššie pozície vo vyhľadávačoch.

So všetkým Vám radi pomôžeme.

Čo o nás povedali klienti

  • „Diversity Group je spoľahlivá firma, ktorú vrelo odporúčam každému, kto potrebuje kvalitnú webovú stránku. Sú veľmi kreatívni a cenovo dostupní. Pre moju reštauráciu vytvorili úžasnú webovú stránku, ktorá je viac atraktívna pre zákazníkov.“

    Peter Trévai

  • „Hľadala som programátora, ktorý mi vytvorí web stránku pre môj internetový obchod. Našla som Diversity Group a som veľmi rada, že som sa rozhodla pre spoluprácu. Bola úžasná od začiatku do konca. Počúvali moje požiadavky, ponúkli návrhy a dodali úžasný eshop, ktorý prekonal moje očakávania.“

    Veronika R.